RPG tady!! PODÍVEJTE SE!!

hunger games- aréna smrti, vražedná pomsta, síla vzdoru

23. března 2012 v 14:52 |  knížky

Premiéra filmových Hunger Games se blíží!

hunger_games_poster_us_s100Za přímé účasti autorky Suzanne Collinsové se ve Spojených státech připravuje filmové zpracování prvního dílu Hunger Games. Režii má na starosti Gary Ross, v hlavních rolích se objeví Jennifer Lawrenceová (Katniss Everdeenová), Josh Hutcherson (Peeta Mellark) a Liam Hemsworth (Hurikán). Premiéra filmu je naplánována na 22. března 2012! Více informací…

Pozor, soutěž!

Až do konce března 2012 se můžete zúčastnit nové soutěže o knižní a filmové ceny! Více...

Strhující knižní trilogie je kompletní!

Nechte se unést vzrušujícím příběhem útlaku, zrady i lásky! Hunger Games vás zavedou do nedaleké budoucnosti, kde na troskách Severní Ameriky vyrostla říše Panem s dvanácti kraji ovládanými bohatým Kapitolem. Z každého kraje jsou každý rok vybráni dva mladí lidé a všichni jsou v přímém přenosu nuceni bojovat o život.
Hlavní hrdinka Katniss Everdeenová se rozhodne nastoupit do Hladových her místo své mladší sestry. Budou ale její schopnosti stačit k tomu, aby dokázala ve smrtící aréně přežít?
Všechny tři díly - Arénu smrti, Vražednou pomstu a Sílu vzdoru - můžete získat se slevou 15 % na webových stránkách Nakladatelství Fragment. Knihy jsou k dispozici i v elektronické podobě ve všech hlavních formátech, a to na portálech eReading.cz, Palmknihy.cz a Rajknih.cz.

Překvapivý výsledek Hladových her přináší další dobrodružství

Nadšení, které Suzanne Collinsová po celém světě vyvolala Arénou smrti, první knihou série Hunger Games, ještě vzrostlo po vydání druhého pokračování s názvem Vražedná pomsta, které se okamžitě vyhouplo do čela téměř všech knižních hitparád. Série se uzavírá románem Síla vzdoru, který vyšel v neuvěřitelném prvotním nákladu 1,2 milionu výtisků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za vaši pozornost!:)